Rozvody požární vody, sprinklerové systémy, tepelná čerpadla, solární systémy, topení v průmyslových halách a prodejních prostorách, topné kanály.
Instalace pro komerční objekty
Instalace VODA - TOPENÍ - PLYN, montáž kotlů na plyn i na tuhá paliva, ekologické kotle, moderní úsporné technologie - solární systémy, tepelná čerpadla.
Instalace pro rodinné domy
Opravy rozvodů, napojení spotřebičů, havarijní služba pro akutní případy.
Pomůžeme Vám - servis, havárie

Voda, odpady

Zajišťujeme opravy, rekonstrukce a nové montáže vody a odpadů v bytech, rodinných domech a komerčních objektech, včetně venkovních rozvodů a připojení objektů na veřejný vodovod a kanalizaci. Dále zajišťujeme připojení bazénů, montáže zavlažovacích systémů, připojení požární vody a sprinklerů.

V rámci bytů, rodinných domů a komerčních objektů se specializujeme na montáž, opravy a pravidelný servis vnitřních rozvodů, vodovodních přípojek, vodoměrů, vodovodních baterií, zařízení koupelen (vany, umyvadla, sprchové kouty, toalety, bidety) a kuchyní (kompletace kuchyní, připojení dřezů) a přípojek spotřebičů (myčky nádobí, automatické pračky, sušičky prádla). Zajišťujeme také instalaci zařízení pro ohřev vody (bojlery, průtokové ohřívače, plynové karmy, solární ohřívače a výměníky).

V rámci vnějších rozvodů zajišťujeme vodovodní a kanalizační přípojky pro rodinné domy, komerční objekty a rozvody vody pro zahrady.

 

Kompletní rekonstrukce koupelny    Vodovodní rozvody

Kompletní rekonstrukce koupelny    Přestavba koupelny

Další realizované zakázky a ukázky naší práce najdete v referencích a ve fotogalerii.

havarijní služba - 602 758 335 - instalatér a plynař na telefonu
Vaši poptávku nezávazně naceníme do 24 hodin
Vaši poptávku nezávazně naceníme do 24 hodin
google+
facebook
Thermona (logo)Dakon (logo)Buderus (logo)
Viadrus (logo)Wolf (logo)Viessmann (logo)
Novinky do e-mailu