Rozvody požární vody, sprinklerové systémy, tepelná čerpadla, solární systémy, topení v průmyslových halách a prodejních prostorách, topné kanály.
Instalace pro komerční objekty
Instalace VODA - TOPENÍ - PLYN, montáž kotlů na plyn i na tuhá paliva, ekologické kotle, moderní úsporné technologie - solární systémy, tepelná čerpadla.
Instalace pro rodinné domy
Opravy rozvodů, napojení spotřebičů, havarijní služba pro akutní případy.
Pomůžeme Vám - servis, havárie

Topení

Zajišťujeme montáže nových topných rozvodů a topných těles (radiátory, konvektory), popřípadě jejich rekonstrukci. Topení montujeme v bytech, rodinných domech a komerčních objektech. Instalaci topných rozvodů provádíme z mědi, oceli a plastu. Topná tělesa (panelové radiátory, článkové radiátory, koupelnové žebříky) dodáváme od dlouhodobě prověřených výrobců. Výběr konkrétního typu záleží na prostředí samotné instalace a samozřejmě na potřebách a vkusu zákazníka.

Dále provádíme montáž podlahového topení, etážového topení, topení s podporou solárních panelů, rekonstrukce kotelen a modernizace (přestavba kotle na automatický provoz).

V rámci topení se specializujeme i na instalaci kotlů na dřevoplyn, tuhá paliva, zemní plyn - více informací naleznete na stránce Instalace kotlů.

 

Rekonstrukce kotelny    Rekonstrukce kotelny

Položené podlahového topení    Položené podlahového topení

Další realizované zakázky a ukázky naší práce najdete v referencích a ve fotogalerii.

havarijní služba - 602 758 335 - instalatér a plynař na telefonu
Vaši poptávku nezávazně naceníme do 24 hodin
Vaši poptávku nezávazně naceníme do 24 hodin
google+
facebook
Thermona (logo)Dakon (logo)Buderus (logo)
Viadrus (logo)Wolf (logo)Viessmann (logo)
Novinky do e-mailu