Rozvody požární vody, sprinklerové systémy, tepelná čerpadla, solární systémy, topení v průmyslových halách a prodejních prostorách, topné kanály.
Instalace pro komerční objekty
Instalace VODA - TOPENÍ - PLYN, montáž kotlů na plyn i na tuhá paliva, ekologické kotle, moderní úsporné technologie - solární systémy, tepelná čerpadla.
Instalace pro rodinné domy
Opravy rozvodů, napojení spotřebičů, havarijní služba pro akutní případy.
Pomůžeme Vám - servis, havárie

Reference

Za dobu působení naší firmy jsme realizovali bezmála čtyři stovky větších či menších zakázek, od drobných oprav a úprav stávajících vodovodních nebo plynových rozvodů, přes rekonstrukce koupelen na klíč, kompletní výstavbu rozvodů vody a plynu v novostavbách bytových domů i nebytových objektů až po subdodávky v rámci velkých developerských projektů.

Velmi rádi Vám sdělíme podrobnější informace o použitých postupech a technologiích, neváhejte nás proto kdykoliv kontaktovat.

Z našich realizací namátkou vybíráme:

RD Slavice (okres Třebíč, Kraj Vysočina) – instalace nového kotle Viadrus AX345B v rodinném domě soukromého investora

PD Třebíč (Kraj Vysočina) – kompletní rekonstrukce koupelny a kuchyně v panelovém domě (likvidace umakartového jádra, nová elektroinstalace, montáž kuchyňské linky a spotřebičů)

Průmyslový objekt Velké Meziříčí (okres Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina) – realizace nových rozvodů plynu v rámci rekonstrukce průmyslové haly společnosti nkt cables Velké Meziříčí s.r.o. Fotogalerie

havarijní služba - 602 758 335 - instalatér a plynař na telefonu
Vaši poptávku nezávazně naceníme do 24 hodin
Vaši poptávku nezávazně naceníme do 24 hodin
google+
facebook
Thermona (logo)Dakon (logo)Buderus (logo)
Viadrus (logo)Wolf (logo)Viessmann (logo)
Novinky do e-mailu